Kosmetyki

Krem liftingujący – Dax Perfecta Macierzyste Odmładzanie 40+

Krem liftingujący – Dax Perfecta Macierzyste Odmładzanie 40+

Dax Perfecta Macierzyste Odmładzanie 40+ Krem przeciwzmarszczkowy liftingujący na dzień 50 ml to kosmetyk skierowany głównie do kobiet dojrzałych, a jego bogate kompozycje zostały składników aktywnych zostały precyzyjnie dopasowane do zmieniających się wraz z wiekiem potrzeb skóry.

 

Rośliny produkujące i zawierające w sobie struktury i substancje chemiczne, dzięki którym nabyły bardzo unikalną umiejętność dostosowania się i przetrwania w ekstremalnie trudnych, agresywnych i stresogennych warunkach środowiska tj: bardzo wysoka temperatura, duża amplituda temperatury, niewystarczająca ilość tlenu, ogromne wiatry, ekspozycja na słońce są w stanie uczynić nawet zdrowy organizm jeszcze bardziej zdrowym i silnym – wzmacniają ciało do takiego stopnia, że ono samo jest w stanie bez większych problemów uporać się z dowolną niechcianą chorobą.

Komórki macierzyste występują naturalnie w ludzkim naskórku. Właśnie z nich nasza skóra czerpie z siłę do odbudowy. Mają bardzo rzadką zdolność do nieograniczonej ilości podziałów i umiejętność ciągłego odnawiania się. Jednak wraz z upływającym czasem starzejemy się, a obecność i żywotność komórek macierzystych maleje. W takiej sytuacji możemy liczyć na Dax Perfecta Macierzyste Odmładzanie 40+ Krem przeciwzmarszczkowy liftingujący na dzień 50 ml, ponieważ zawiera roślinne komórki macierzyste oraz inne ekstrakty, które:

  • mocno pobudzają wzrost ludzkich komórek macierzystych skóry,
  • chronią je przed niepożądanym działaniem wolnych rodników bądź też różnych innych czynników mogących doprowadzić do uszkodzenia DNA,
  • świetnie regenerują, oraz wspomagają odbudowę naskórka,
  • przedłużają życie fibroblastów, które są odpowiedzialne za syntezę kolagenu, on utrzymuje odpowiednią wilgotność skóry, a elastyna nadaje skórze sprężystość i pożądaną elastyczność.

Za większość wymienionych działań odpowiedzialne jest drzewo Oris Tapia z egotycznego Madagaskaru, które zapewnia naturalne pochodzenie produktu, a samo w sobie jest luksusowym towarem występującym właśnie w tym kremie.

Stosowanie kosmetyku jest bardzo proste. Należy codziennie rano bardzo delikatnie „wklepać” krem w oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Kosmetyk w wielu przypadkach używany jest również jako niezastąpiony podkład pod makijaż.

Dzięki bardzo nowoczesnych składników, oraz skuteczności działania Dax Perfecta Macierzyste Odmładzanie 40+ Krem przeciwzmarszczkowy liftingujący na dzień 50 ml został doceniony przez spore grono osób i bez wątpienia jest jednym z pretendentów do uzyskania tytułu „Najlepszego kosmetyku roku”

 

Dax Perfecta Macierzyste Odmładzanie 40+Cena kremu to jedynie 22.99 pln – dostępny w sklepie Agito.pl
Przejdź do do sklepu

Udostępnij