Kosmetyczka

La Roche-Posay – Czy znasz już eksperta w pielęgnacji skóry?

La Roche-Posay – Czy znasz już eksperta w pielęgnacji skóry?

La Roche-Posay to marka, której głównym składnikiem kosmetycznym jest woda termalna, pozyskiwana ze źródeł uzdrowisk francuskich. La Roche-Posay od lat udoskonala swoje receptury, prowadząc specjalistyczne badania w zakresie problematyki skóry. Dzięki kooperacji z najlepszymi specjalistami z dziedziny dermatologii, medycyny i biologii nieustannie wzbogaca swą szeroką paletę produktów, przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej. Dowiedz się więcej na temat misji francuskiej marki i poznaj bliżej jej luksusową ofertę!

Innowacje i nauka

Choć tak naprawdę preparaty francuskiej marki początkowo miały być uzupełnieniem kuracji dermatologicznej pacjentów cierpiących na problemy skórne, dziś La Roche-Posay nieustannie pracuje na swoje uznanie, opracowując produkty przeznaczone do pielęgnacji cery wrażliwej, tak by spełniały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizuje się w produkcji preparatów dedykowanych skórze problematycznej, to znaczy: atopowej, tłustej, suchej, mieszanej oraz alergicznej. Starannie dobierając składniki, opracowuje formuły kosmetyków do makijażu. Produkty La Roche-Posay cechuje skuteczność oraz wysoka tolerancja wobec zróżnicowanych rodzajów naskórka. Ich innowacyjne receptury zostały skomponowane w taki sposób, by odpowiadały na nawet najbardziej bezkompromisowe potrzeby, a jednocześnie minimalizowały ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Wyniki ekspertyz, prowadzonych przez Laboratoria La Roche-Posay prezentowane są na największych międzynarodowych sympozjach dermatologicznych.

Jakość i zaangażowanie

Współczesny świat pełen jest chemii i przetworzonych produktów. Dlatego kosmetyki La Roche-Posay powstają w oparciu o bardzo rygorystyczne wyznaczniki. Dermokosmetyki są w pełni hipoalergiczne, nie zawierają silnie odurzających aromatów. Formuła każdego produktu wzbogacona jest o kojąco-łagodzącą wodą termalną. To coś więcej, niż tylko lekka mgiełka, która przynosi orzeźwienie. To bardzo drogocenny składnik, który przez lekarzy medycyny polecany jest jako suplement kuracji. Wśród cennych minerałów znajduje się: selen, cynk, miedź, krzemiany i wapń. Woda termalna La Roche-Posay zawiera obojętne Ph, dlatego pozwolą skórze zachować naturalną równowagę. Ma właściwości zmiękczające, odblokowujące pory, zapobiegające podrażnieniom. Lista składników, widocznych na etykietach produktów La Roche-Posay ogranicza się do minimum. Ponadto, wszelkie receptury opracowywane są przy pomocy narzędzia służącego do diagnostyki skóry problematycznej. W tym przejawia się ponad 30-letnie zaangażowanie marki w dermatologię.

Profilaktyka przeciwnowotworowa

Od lat La Roche-Posay angażuje się w akcje charytatywne oraz warsztaty edukacyjne. Autorska fundacja La Roche-Posay prowadzi podstawowe i specjalistyczne badania w zakresie dermatologii, dotyczące atiopii, alergii, trądziku, nietolerancji skórnej oraz przedwczesnego starzenia się skóry.  La Roche-Posay czuje się odpowiedzialna za zwiększanie świadomości w zakresie zapobiegania nowotworom skóry. Finansuje badania, prowadzi też akcje profilaktyczne nowotworów skóry. Jako pomysłodawca strony Myskincheck.com, chce zwrócić uwagę na problem lekceważenia znamion skórnych oraz umożliwić lepszą komunikację z ekspertami, którzy fachowo ocenią podejrzany wykwit skórny.

My Skin Check pozwoli Ci ocenić ewentualne ryzyko, a nawet samodzielnie przeprowadzić badanie pierwszego kontaktu. Zwraca także uwagę na najważniejsze zasady ekspozycji na słońce. Zorganizowana akcja profilaktyczna pozwoliła wyleczyć 90% przypadków wczesnego czerniaka! Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu narzędzi globalnej sieci La Roche-Posay zachęca pacjentów do poddawania się regularnym badaniom.

Wiecej informacji na temat misji oraz kosmetyków marki La Roche-Posay znajdziesz na stronie:

http://www.laroche-posay.pl/Mi%C4%99dzynarodowa/uroda/strona-g%C5%82%C3%B3wna-h.aspx

Udostępnij