Kosmetyki

Maseczka ściągająca

DERMAACNE Maseczka ściągająca to nowoczesna formuła skoncentrowana w uniwersalnym opakowaniu. Maseczka przeznaczona jest do cery tłustej, mieszanej i trudnej z rozszerzonymi porami.

Innowacyjne połączenie składników takich jak borowina, wierzba, cynk, inulina pozwala na osiągnięcie skuteczności działania. A jak działa kosmetyk? Przede wszystkim pochłania nadmiar powstającego sebum, oczyszcza skórę i ściąga pory. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Dzięki zastosowanej przez producenta formule sprawia, że suche partie skóry pozostają nawilżone, a tłuste zostają znormalizowane. Po zastosowaniu maseczki skóra jest całkowicie oczyszczona, gładka i matowa. Dodatkowym atutem jest rozświetlenie skóry twarzy. Pory stają się niewidoczne, przez co cera wygląda na całkowicie zdrową. Zamknięte pory dodatkowo nie przyjmują zanieczyszczeń, co pozwala na uniknięcie tworzenia się nieładnych wyprysków. Produkt może być również stosowany do pielęgnacji delikatnej skóry dekoltu. Łagodzi istniejące podrażnienia i działa ochronnie.

Maseczka złuszczająca i oczyszczająca pory
Maseczka złuszczająca i oczyszczająca pory

Cena maseczki to jedyne 9 pln. Dostępna w sklepie Saphira.pl

 

Produkt należy nanieść na skórę twarzy, uważanie omijając okolice oczu oraz ust, tak, aby cała twarz była pokryta nieprzezroczystą warstwą maseczki. Po 10-15 minutach należy zmyć maseczkę letnią wodą oraz przetrzeć twarz tonikiem. Należy uważać na to, aby maseczka nie wyschła całkowicie na twarzy.

Maseczka wpływa pozytywnie na całkowitą normalizację nawet trudnej cery i optymalnie ją utrzymuje na takim poziomie przed długi okres czasu. Zaś opakowanie o wadze aż 250 gramów pozwala użytkownikom cieszyć się produktem przez bardzo długi czas. Ten wysokospecjalistyczny produkt przeznaczony jest głównie dla profesjonalistów kosmetologów aczkolwiek użycie produktu Dermaacne może odbywać się w zaciszu domowym po uważnym przeczytaniu ulotki informacyjnej oraz wskazań i przeciwwskazań do zastosowania. Spectrum zastosowania kosmetyku jest bardzo szerokie, a sam produkt Dermaacne sprawi, że cera każdej kobiety będzie perfekcyjna już po pierwszym przebytym zabiegu.

Udostępnij