Kosmetyki na zmarszczki

Natychmiastowy Wypełniacz Zmarszczek

Natychmiastowy Wypełniacz Zmarszczek

Natychmiastowy wypełniacz zmarszczek Sephora to innowacyjna formuła zawarta w niewielkiej, poręcznej 15-mililitrowej przezroczystej buteleczce. Produkt przetestowany przez tysiące kobiet sprawia, że od razu po zastosowaniu kosmetyku skóra staje się gładka, jednolita, przyjemna w dotyku. Moc skoncentrowanych składników działa na zmarszczki natychmiastowo od zewnątrz. Jednocześnie, wchłaniając się doskonale w krótkim czasie, wypełniacz działa również na skórę twarzy od wewnątrz, skutecznie odbudowując jej strukturę.

Wypełniacz marki Sephora jest wygodny w użyciu – jego idealnie przystosowana końcówka rozprowadza produkt bardzo precyzyjnie. Kosmetyk ma konsystencję gęstego żelu, gumy, przypomina nieco bazę silikonową pod makijaż. Już po kilku minutach po użyciu wypełniacza możemy przystąpić do wykonania makijażu. Po nałożeniu podkładu widzimy różnicę w naszym wyglądzie – niewielkie zmarszczki są zupełnie niewidoczne, a głębokie są mocno spłycone. W ciągu kilku minut odmładzamy twarz nawet o kilka lat!

Produkt ma bardzo przyjemnych, niedrażniący zapach, nie podrażnia skóry i jest bardzo wydajny. Jest to połączenie delikatnych, maksymalnie skoncentrowanych substancji z maksymalnie dobrymi efektami tuż po zastosowaniu. Wypełniacz doskonale napina skórę. Produkt najczęściej stosowany jest w celu eliminacji zmarszczek wokół oczu, lwiej zmarszczki oraz poziomych zmarszczek na czole. Nie tylko sprawia, że skóra jest bardziej napięta, ale również doskonale ją nawilża i pielęgnuje.

Produkt został stworzony, aby spełnić oczekiwania kobiety w każdym wieku. Działanie natychmiastowe jest bardzo ważne, ale nie zapominajmy o działaniu długofalowym. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyku istniejące zmarszczki widocznie spłycają się, a powstawaniu kolejnych możemy skutecznie zapobiec. Wypełniacz zmarszczek firmy Sephora działa efektywnie na każdy rodzaj cery – od tłustej po suchą. Jest to kosmetyk uniwersalny, dedykowany wymagającym paniom. Wystarczy stosować go raz dziennie, aby zauważyć poprawę napięcia, jędrności i nawilżenia wrażliwej skóry twarzy.

Natychmiastowy Wypełniacz Zmarszczek Sephora
Natychmiastowy Wypełniacz Zmarszczek
Sephora

 

 

Dostępny w sklepie Sephora.pl w cenie promocyjnej 19.99 pln

 

Udostępnij